O co hrajeme | Tandem Tour 2019


O co hrajeme 2019

Tandem Open jednotlivců - tour s hodnotnými cenami. V roce 2019 budeme hrát ve 2 kategoriích, letos nově HCP 0-19 a HCP 18,1-54. Další vložené a doplňkové soutěže budou letos ve hře také. Jedná se o "hole in one", "nearest the pin", nejlepší žena a cena útěchy.

Jednotlivé turnaje: turnajů je méně, takže ceny budou hodnotnější. Jedná se o poukaz pro 2 osoby na večeři do hotelu Aquapalace v hodnotě 1.000,- Kč, olejové masáže v luxusním salónu Thai Pro v ceně 890,- Kč, karty do Saunia v hodnotě 800,- Kč, opět budou sady pohárů, osvědčené ceny jako láhve vína, packety piva, golfové míčky, balíčky od IT Manage (podložka, myš, flash disk), dárkové balení kosmetiky Schwarzkopf Professional, produkt od Tonny Bennet, či něco z golfových potřeb od společnosti Golfové vozíky, které budou rozděleny takto:

Pro obě kategorie HCP 0-18 i HCP 18,1-54

1.místo: pohár, láhev vína, poukaz na večeři pro 2 osoby do hotelu Aquapalace v ceně 1.000,- Kč, něco z golfových potřeb od společnosti Golfové vozíky, balíček od IT Manage (podložka, myš, flash disk), týčka.

2.místo: pohár, golfové míčky (3ks), olejové masáže v luxusním salónu Thai Pro v ceně 890,- Kč v Břevnově nebo na Proseku, dárkové balení kosmetiky Schwarzkopf Professional, musli Mornflake od Tonny Bennet.

3.místo: pohár, karta do Saunia v hodnotě 800,- Kč, packet piva (6ks), musli Mornflake od Tonny Bennet, něco z golfových potřeb od společnosti Golfové vozíky.

Hole in one: každý, komu se podaří „trefit“ ránu snů, obdrží poukaz pro 2 osoby do resortu Golf-Wellness Alfrédov, s ubytováním a snídaní, fee pro 2 osoby, whirpool pro 2 osoby a hodinu finské sauny pro oba.

Nearest the pin: na každém z turnajů, obdrží vítěz této vložené soutěže voucher v hodnotě 1.000,-Kč na golfové pojištění od GolfPlan.

Nejlepší žena: na každém turnaji věnujeme také cenu nejlepší ženě – půjde znovu o kosmetiku od Schwarzkopf Professional (v MO nedostupné).

Cena útěchy: sběrač míčků, karta do Saunia v hodnotě 500,- Kč (k čerpání v Praze Butovicích, Hostivaři, Černém mostě, Chodově nebo v Liberci, Brně, Ostravě).

V celoročním žebříčku: Odměněno bude 5 hráčů z každé kategorie HCP 0-18 i HCP 18,1-54. Ti si rozdělí - vyberou z následujících cen: pobytový poukaz Rataje pro 8 osob na týden, dárkovy poukaz na 2 noci pro 2 osoby včetně snídaně v Grand hotelu Brno, multidotykový tablet Acer Iconia, Valtické posezení s degustací v Chateau Valtice s 15 lahvemi vína zdarma (pro 6-8 osob), pobyt v resortu - ubytování Česká Lípa s fee pro 2 osoby, Putting Mat Deluxe Hazard nebo Flight Coverall Masters, flash disk 16GB, čepice/kšilt Cleveland, čepice Jaguar, dámské rukavice, celodenní vstupenka do Aquapalace v Čestlicích včetně saunového světa, hodinová masáž ve Spa Infinity se šťastným koncem, sada Par Pak (týčka, kartáč, vypichovátko).