Propozice | Tandem Tour 2019


Propozice Tandem Open 2019

Letošní rok přináší velké změny. Turnajů bude letos pouhých 6, tedy hrát budeme 1x měsíčně (duben-září). Hrát se bude v resortech Česká Lípa, Darovanský dvůr, Zbraslav, Karlštejn, Mstětice a Barbora.

Letos budeme hrát ve dvou kategoriích: HCP 0-18 a HPC 18,1-54. Hrát budeme o stablefordové body. Ty budou započteny i do celkového žebříčku.

Do celkového žebříčku se započítá 5 nejlepších výsledků z uvedených 6. Což znamená, že prostě součet 5 výsledků určí celkové pořadí. V případě stejného počtu bodů bude výše postaveným hráčem ten s nižším HCP.

Hrací dny: 2x středa, 3x sobota a 1x neděle.

Ceny v turnaji: budeme vždy na každém z turnajů hrát o ceny, které získá hráč na 1., 2. a 3. místě v první i druhé kategorii !. Další ceny získá hráč za dosažený "hole in one", stejně jako vítěz vložené soutěže "nearest the pin". Tradicí se již u nás stalo, že cenu získává i nejlepší žena. Ve hře zůstane také cena útěchy. Při vyhlašování a předání cen musí být hráč přítomen, jinak ji získává další hráč v pořadí.

Celkový žebříček: pořadí bude určeno dle počtu získaných bodů v 5 turnajích. Nejlepších 5 hráčů každé kategorie získá ceny, které budou předány po ukončení Tandemtour 2019.

Občerstvení: bude vždy popsáno v zadání (před hrou, po 9.jamce, většinou i oběd).

Startovní listiny – Žádost o složení flajtu musí být vždy písemně - mailem !!!

Upozornění: hráčům není povoleno používat v turnaji bugy Cart – jen na základě předloženého lékařského doporučení a odsouhlasení pořadatelem turnaje. Naopak je povoleno používání měřících zařízení.

Vyhlášení: organizátor má právo provést redukci cen při menším počtu než 10 hráčů v jednotlivé kategorii (byť toto moc nevyužíváme). V rubrice „O co hrajeme“ zde na stránkách www.tandemtour.cz zjistíte, jaké ceny máme pro Vás připravené.

Produkce Tandem Open: Milan Ságner